Glock 45
📉 -7%Pistolet Glock 45 GEN 6 kal. 9x19mm
Glock
45
Szczegółowy opis oferty
Pistolet Glock 45 GEN 6 kal. 9x19mm
Pistolet Glock 45 GEN 6 kal. 9x19mm – Nowa Generacja Legendy
Pistolet Glock 45 GEN 6 OR kal. 9x19mm to najnowsza odsłona kultowego modelu, który od lat cieszy się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i entuzjastów strzelectwa sportowego. Szósta generacja została zaprojektowana z myślą o jeszcze większej niezawodności, ergonomii oraz kompatybilności z nowoczesnymi akcesoriami optycznymi.
Zaawansowana technologia i bezpieczeństwo
Glock 45 GEN 6 OR został wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. System Safe Action obecny jest również w tej odsłonie pistoletu, minimalizując ryzyko przypadkowego wystrzału. Nowa generacja to także poprawione mechanizmy spustowe oraz wzmocniona konstrukcja zamka, co przekłada się na jeszcze większą trwałość i precyzję strzałów.
Komfort użytkowania i personalizacja
Szósta generacja Glocka 45 została zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników. Chwyt pistoletu posiada wymienne nakładki, które pozwalają dopasować broń do wielkości dłoni. Nowe teksturowanie (RTF6) składające się z dwóch faktur zapewnia pewny uchwyt nawet w trudnych warunkach. Dodatkowo dba o to zintegrowana półeczka wraz przedłużonym bobrzym ogonem.
Zastosowanie – wszechstronność w każdej sytuacji
Pistolet Glock 45 GEN 6 OR kal. 9x19mm to doskonały wybór zarówno dla służb mundurowych, jak i osób cywilnych poszukujących niezawodnej broni do samoobrony, sportu czy rekreacji. To coś co pozostało niezmienne w tej konstrukcji. Dodatkowo każda jednostka z pod szyldu GEN6 jest przygotowana pod montaż optyki.
Pozostałe zmiany względem poprzedniej generacji:
Płaski język spustowy: Każdy pistolet Gen6 jest standardowo wyposażony w spust z płaską powierzchnią, zapewniającą stałe ułożenie palca i stałą siłę nacisku. Spust zachowuje system Safe Action® zapewniający bezkompromisowe bezpieczeństwo i niezawodność.
Frezy w zamku: Wcięcia w zamku są głębiej osadzone, aby powierzchnia styku była bardziej wyczuwalna podczas manipulacji zamkiem. Pozwala nam to na lepszą kontrolę podczas operacji w rękawiczkach lub z mokrymi dłońmi.
Osłona zrzutu zamka: Ten element również uległ powiększeniu. Ma to na celu uniknięcie sytuacji w których operator nieumyślnie zrzuca zamek bądź uniemożliwa mu na zostanie w tylnym położeniu.
Zmodyfikowany kabłąk: Wcięcie w kabłąku znajdujące się przy chwycie pistoletowym. Niezależnie od rozmiaru chwytu pozwoli to na umiejscowienie ręki wyżej, tym samym dając nam pewniejszych chwyt.
Koniec z MOS'EM (MODULAR OPTIC SYSTEM)
Generacja 6 stawia na polimerowe wkładki które mają za zadanie wypozycjonować optykę, natomiast śruby będą wkręcane bezpośrednio w zamek. To rozwiązanie nie podwyższa optyki i łatwiej dzięki niemu jest uzyskać co-witness z przyrządami celowniczymi.
Opis ogólny
Glock 45 (G45) COA Hunter Edition to pistolet samopowtarzalny z polimerowym szkieletem, działający na zasadzie krótkiego odrzutu lufy z zamkiem ryglowanym. Model G45 został opracowany jako konstrukcja „crossover”, łącząca pełnowymiarową ergonomię chwytu znaną z Glocka 17 ze skróconym zespołem zamka i lufy typowym dla Glocka 19. Wariant COA Hunter Edition jest konfiguracją fabrycznie przygotowaną do pracy z kolimatorem oraz urządzeniami wylotowymi montowanymi na gwincie.
Specyfikacja techniczna
- Model: GLOCK G45 COA Hunter Edition (Olive-Green)
- Generacja: Gen 5
- Kaliber: 9×19 mm Parabellum
- Długość lufy: 102 mm (4.02")
- Wymiary: 189 × 34 × 139 mm (D×S×W)
- Waga: 694 g (24.5 oz) bez magazynka (typowa dla G45 Gen5)
- Pojemność magazynka: 19+1 (w zestawie trzy przedłużone magazynki 19-nabojowe)
- Mechanizm działania: krótki odrzut lufy, zamek ryglowany
- Mechanizm spustowy: bijnikowy, system Safe Action (3 automatyczne zabezpieczenia)
- Powłoka zamka: nDLC
- Gwint na lufie: M13,5
- Przyrządy celownicze: luminescencyjne
- Optyka: kolimator Aimpoint, montaż A-CUT
Cechy wyróżniające model G45 COA Hunter Edition
- Układ „crossover” (G17 + G19): pełnowymiarowy chwyt zapewnia stabilny chwyt i kontrolę przy szybkim strzelaniu, a krótszy zamek ułatwia pracę w ograniczonej przestrzeni i skraca całkowitą długość broni.
- Konfiguracja „z pudełka” pod optykę: fabryczny kolimator Aimpoint na interfejsie A-CUT oraz luminescencyjne przyrządy celownicze umożliwiają natychmiastowe użytkowanie bez dodatkowych przeróbek.
- Lufa gwintowana M13,5: przystosowanie do montażu urządzeń wylotowych (np. kompensatora) lub tłumika dźwięku (zależnie od przepisów i zastosowanego osprzętu).
- Wykończenie Hunter: oliwkowo-zielona kolorystyka oraz powłoka nDLC zwiększają odporność na korozję i ślady eksploatacji.
- Obsługa obustronna (Gen 5): powiększona, obustronna dźwignia zrzutu zamka oraz rozwiązania ergonomiczne typowe dla generacji 5.
Historia i rodowód konstrukcji
Rodzina pistoletów Glock została zaprojektowana przez Gastona Glocka; pierwsza konstrukcja weszła do służby w 1982 roku jako P80 (później znana komercyjnie jako Glock 17), stając się jedną z pierwszych komercyjnie udanych linii pistoletów z polimerowym szkieletem. Model Glock 45 rozwija tę koncepcję w kierunku konfiguracji „crossover”, łącząc cechy modeli pełnowymiarowych i kompaktowych w jednej platformie, a edycja COA Hunter stanowi wariant specjalny ukierunkowany na gotowość do użycia z optyką i lufą gwintowaną.
Zastosowanie
G45 COA Hunter Edition znajduje zastosowanie w strzelectwie sportowym (szczególnie w konkurencjach dopuszczających optykę), w zastosowaniach taktycznych oraz jako broń obronna, gdy priorytetem są: pełnowymiarowy chwyt, wysoka pojemność magazynka oraz możliwość wykorzystania kolimatora i osprzętu na gwincie.
Konkurencja rynkowa
W segmencie pistoletów 9×19 mm o charakterze „crossover” i/lub służbowo-taktycznym G45 konkuruje m.in. z konstrukcjami: SIG Sauer P320 Compact/Carry, CZ P-10 C, Smith & Wesson M&P9 2.0 Compact oraz Walther PDP Compact. W obrębie rodziny Glocka najbliższymi punktami odniesienia są Glock 19 (krótszy chwyt) i Glock 17 (dłuższy zamek i lufa), a funkcjonalnie zbliżony jest także Glock 19X (również układ pełnowymiarowego chwytu ze skróconym zamkiem).
Porównaj z ofertami używanymi i innymi sklepami
Zobacz podobne oferty używane od prywatnych sprzedawców lub porównaj ceny w innych sklepach
Alternatywy w podobnej cenie z innych sklepów
Podobne pistolety w zakresie ±10% ceny
Powyższe porównanie ma charakter informacyjny. Oferty używane wymagają indywidualnej weryfikacji stanu technicznego. Ceny i dostępność produktów mogą ulec zmianie.
Dane techniczne
Rodzaj zapłonu
Centralny zapłon
Stan
Nowy
Informacje o produkcie
Pozostałe oferty Glock 45
3490 zł
Pistolet Glock 45 kal. 9x19mm
3799 zł
Pistolet Glock 45 MOS z gwintem M13.5X1 kal. 9x19mm
3950 zł
Pistolet Glock 45 Gen. 6 9x19mm
3999 zł
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS 9x19mm
4700 zł
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS Hunter Edition 9x19 mm
Sprzedawca
Strefa Celu
Dostępne w sklepie strefacelu.pl
Dodano 22 stycznia 2026
Cena
3550,00 zł
Dostępny
Sprawdzono: 22 sierpnia 2026
Sklep zweryfikowany. Dane oferty są automatycznie aktualizowane ze strony sklepu. Pamiętaj o wymaganiach prawnych dotyczących obrotu bronią.
Pozostałe oferty Glock 45
3490 zł
Pistolet Glock 45 kal. 9x19mm
3799 zł
Pistolet Glock 45 MOS z gwintem M13.5X1 kal. 9x19mm
3950 zł
Pistolet Glock 45 Gen. 6 9x19mm
3999 zł
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS 9x19mm
4700 zł
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS Hunter Edition 9x19 mm
Sprzedawca
Strefa Celu
Dostępne w sklepie strefacelu.pl
Dodano 22 stycznia 2026
Wysyłanie wiadomości...
Proszę czekać
Wiadomość wysłana!
Twoja wiadomość została dostarczona do sprzedającego
Co dalej?
- Sprzedający otrzyma powiadomienie o Twojej wiadomości
- Odpowiedź otrzymasz na Wiadomości w Moim koncie
- Możesz także otrzymać email gdy sprzedający odpowie
Poznaj nasze szkolenia strzeleckie
Rozwijaj swoje umiejętności z profesjonalnymi kursami online prowadzonymi przez ekspertów!
Wyślij wiadomość
Glock 45
3550,00 zł